Malowanie okien i drzwi

kozijnen spuiten deuren spuiten

Spuiterij Geraerts: natryskiwanie ram okiennych, drzwi i okien z certyfikatem KOMO 

 

Spuiterij Geraerts Industriële Houtcoating natryskuje między innymi:
- płyty
- drewno
- ramy okienne
- drzwi
- okna

 

Oferujemy niemal wszystkie wodorozcieńczalne powłoki dla niemal wszystkich rodzajów drewna. Mogą spełniać funkcję podkładów lub lakierów, mogą być kryjące lub przezroczyste. Proces przemysłowego pokrywania drewna przez Spuiterij Geraerts uzyskał certyfikat KOMO. Zapewnianie jakości gwarantuje pełna kontrolę nad procesem oraz prowadzeniem przedsiębiorstwa..

 

Pokrywanie drzwi, ram okiennych i okien powłoką zaczyna przybierać coraz więcej postaci. Zaletą jest to, że ramy okienne i drzwi wystarczy pomalować tylko jeden raz, podczas gdy w innych przypadkach trzeba pokryć je dwa razy. Ta technika jest bardzo oszczędna. Oferujemy wysokiej jakości systemy malowania (więcej za mniej!), które zwiększają trwałość i ułatwiają konserwację.


Natryskiwanie ram okiennych, drzwi i okien zgodnie z certyfikatem KOMO w dwóch wersjach, Koncepcji I lub II

 

• Koncepcja I jest znanym, wykonanym z drewna twardego i zagruntowanym elementem elewacji.
Wykończenie, takie jak oszklenie oraz podkład i warstwa wykończeniowa, musi zostać wykonane w ciągu 6 miesięcy od daty dostawy.

 

• Koncepcja II obejmuje pokrycia progów, listwy, podkłady i elementy ochronne na leżących i delikatnych częściach. Wykończenie, takie jak warstwa wykończeniowa, musi zostać wykonane w ciągu 18 miesięcy od daty dostawy.

 

• Koncepcja III: całkowicie pomalowane i ewentualnie oszklone ramy okienne i (jeśli ma zastosowanie)

 

Więcej informacji na temat Koncepcji I, II lub III stosowanych w przypadku ram okiennych i drzwi zgodnie z certyfikatem KOMO można znaleźć w materiałach do pobrania

 

 

UP