Farba do rur ogrodnictwo

01

Wydajne spryskiwanie rur grzewczych w ogrodnictwie

Za pomocą naszego robota natryskowego szybko i efektywnie spryskujemy rury grzewcze w Twoich szklarniach (szyny rurowe).
Robimy to w istniejących i nowych szklarniach. Spuiterij Geraerts wykonuje tę pracę w kraju i za granicą od 2000 roku, dlatego mamy w tym duże doświadczenie. Natryskujemy farbą własną: Pipe Paint. Ta farba ma unikalny skład, który zapewnia doskonałą przyczepność. Nawet jeśli rura nie zostanie odtłuszczona, farba wbije się w rurkę grzewczą. Dzięki temu opatentowanemu procesowi malowania jednym robotem możemy natryskiwać 20 kilometrów rur dziennie. Możemy pracować w istniejących szklarniach podczas płodozmianu.

& nbsp;

02

Zalety farby do rur

Nasze powłoki opracowaliśmy we współpracy z wyspecjalizowanym producentem.
Zalety naszej farby do rur i metody w skrócie:

  • Efektywna technika nakładania, dzięki której rury są malowane w krótkim czasie
  • Rury są pomalowane w wysokiej jakości, równy sposób.
  • Rury pomalowane na biało zapewniają do 50% większe odbicie światła i 10% większą emisję ciepła.
  • W rezultacie temperatura rury może być nawet o około 3 ° C niższa;
  • Pipe Paint to warstwa podkładowa i wykończeniowa w jednym, co zapewnia wysoką odporność na rdzę rur grzewczych;
  • Ta farba do rur zapewnia bardzo dobrą przyczepność i bardzo szybkie schnięcie. Dzięki temu będą mniej przeszkadzać szkodliwe gazy.
03

Preparat do opryskiwania rurek

Co zrobić przed malowaniem rur:
Istniejące szklarnie: Usuń liście i resztki rdzy lub farby z rur. Ten preparat korzystnie wpływa na wynik oprysku.

Nowe szklarnie: staraj się, aby rury były suche i czyste przed malowaniem, na przykład przykrywając je plastikiem. Utrzymywanie go w stanie suchym zapobiega powstawaniu rdzy i przywieraniu piasku.

Przy natrysku elektrostatycznym rury są dookoła pokryte warstwą farby. W zależności od wymagań rura może być natryskiwana w systemie 1-warstwowym lub 2-warstwowym.

04

Porady

Zobacz zdjęcie: te węże kroplownika wiszą zbyt blisko rury. Upewnij się, że kroplowniki są włożone w maty przed spryskaniem rurki grzewczej. Pomiędzy betonowym palem a bokiem rury musi być co najmniej 16 centymetrów wolnej przestrzeni.
Usuń haczyki bekonowe.

05

Systemy do malowania rur grzewczych

• Przy malowaniu w systemie 1-warstwowym rury spryskuje się jedną warstwą farby.
Do prac konserwacyjnych prawie zawsze wystarcza jedna warstwa.
• W przypadku malowania w systemie 2-warstwowym tuby są jednokrotnie natryskiwane.
Po wyschnięciu całość spryskuje się drugą warstwą farby. W każdym razie daje to mocniejszy efekt końcowy rury grzewczej.

Poniższe sytuacje nie są idealne do natryskiwania rur, staraj się ich unikać.

06

Porady

Podczas natrysku natryskiwanie odbywa się ze stałą prędkością, co zapewnia równomierną grubość warstwy. Nałożona warstwa farby zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła i lepszą wydajność świetlną tubusu. To jest korzystne dla upraw. Podczas natryskiwania rury powinny leżeć na wspornikach szyny rurowej, a końce szyny rurowej na ścieżce. Nowy plastik do uprawy mógł już zostać położony. Podczas natryskiwania elektrostatycznego na tworzywie sztucznym występuje lekkie rozpylenie. Jeśli na ścieżce znajduje się plastik, rozpylamy krzywe na ścieżkę.