Lakiernia wnętrz

01

Przeróbka wnętrza!

Masz dość wystroju domu, sklepu lub biura? Szukasz niedrogiego sposobu na odświeżenie swojego wnętrza? Spryskamy Twoje meble, drzwi wewnętrzne, grzejniki i stolarkę w dowolnym pożądanym wyglądzie. Wybór nowego wnętrza nigdy nie był łatwiejszy i tańszy.

02

Specjalista w zakresie opryskiwania

Spuiterij Geraerts jest specjalistą w zakresie prac natryskowych dla firm, przedsiębiorców i osób prywatnych. Od stoisk wystawienniczych po wnętrza sklepów i od salonów po kuchnie: zapewniamy piękny efekt. Możliwości i wybory są nieograniczone. Renowujemy każdy materiał: MDF, metale, drewno, szkło i tworzywa sztuczne. Można to zrobić w dowolnym kolorze i wykończeniu. Możliwe są również efekty specjalne, takie jak efekt marmuru, metalik, masa perłowa, malowanie ręczne lub efekt bryzgów. Wszystko jest możliwe!

03

Dlaczego twoje wnętrze zostało spryskane?

Pomalowanie wnętrza jest idealnym rozwiązaniem do jego renowacji. Jest to szybsze i tańsze niż wybieranie nowych mebli i masz nieograniczony wybór w kolorze i stylu. Czy nie jesteś w stanie sam tego rozgryźć? Jako lakiernia do wnętrz, z przyjemnością pomożemy w stworzeniu idealnego wnętrza. Jasny kolor lub subtelny i stylowy, zapewniamy, że Twoje wnętrze i tak przyciągnie wzrok. Naszymi klientami są dekoratorzy wnętrz, firmy budowlane, producenci mebli, producenci kuchni i projektanci. Posiadamy bogate doświadczenie w wielu branżach. Chętnie wykorzystamy to doświadczenie w Twojej pracy.

04

Twoje kompletne wnętrze znów będzie jak nowe

Interieurspuiterij Geraerts nada Twojemu wnętrzu świeży, nowy wygląd. Natryskujemy meble, kuchnie, drzwi i framugi wewnętrzne, grzejniki, stolarkę – wszystko po to, by odświeżyć i unowocześnić Twój salon lub inną przestrzeń. Używamy profesjonalnego sprzętu natryskowego. Gwarantuje to elegancki, pozbawiony smug, wysokiej jakości wynik. Używana przez nas farba jest również profesjonalnej jakości. Efekt końcowy jest nie tylko piękny, ale także trwały i odporny na zużycie. Czy jesteś gotowy na nowe wnętrze? Chętnie doradzimy we wszystkich wariantach kolorystycznych i wykończeniowych. Dzięki stolarce masz do wyboru nie tylko wszystkie kolory i wykończenia w kolorze satyny lub na wysoki połysk, ale także wiele bejc i patyny.