Natryskiwanie zewnętrzne

01

Spuiterij Geraerts działa z certyfikatem KOMO

Spuiterij Geraerts Industrial Wood Coating spryskuje materiał arkuszowy, drewno podłużne, ramy okienne, drzwi i okna,

02

Powłoka do prawie wszystkich rodzajów drewna

Oferujemy prawie wszystkie lakiery na bazie wody do prawie wszystkich rodzajów drewna: do podkładów, powłok wstępnych, kryjących lub przezroczystych. Przemysłowa powłoka do drewna Spuiterij Geraerts posiada certyfikat KOMO. Kontrola jakości zapewnia pełną kontrolę procesu i operacji biznesowych.

03

Ekonomiczna technologia

Rozpylanie drzwi, ram i okien lakierem wstępnym zaczyna przybierać coraz więcej form. Zaletą jest to, że ramy i drzwi wystarczy pomalować tylko raz, w przeciwnym razie trzeba to zrobić dwukrotnie. Ta technika jest opłacalna. Oferujemy wysokiej jakości systemy malarskie (więcej za mniej!), Które zwiększają trwałość i upraszczają konserwację.

04

Porady

Malowanie ościeżnic, drzwi i okien pod KOMO dostarczane w dwóch wersjach Concept I, II lub III.

Concept I to dobrze znany element elewacji z twardego drewna, zagruntowany. Kolejne wykończenia, takie jak glazurowanie i warstwa wstępna i warstwa nawierzchniowa, muszą być nałożone w ciągu sześciu miesięcy od dostawy;
Koncepcja II obejmuje osłony progów, listwy nosowe, warstwę lakieru wstępnego oraz zabezpieczenia na leżące i wrażliwe części. Kolejne wykończenie, warstwa nawierzchniowa, należy nałożyć w ciągu 18 miesięcy od dostawy.
Concept III w pełni lakierowane i ewentualnie przeszklone ramy i (jeśli dotyczy) drzwi.

Więcej informacji na temat koncepcji I, II i III dla ościeżnic, drzwi, okien KOMO, zobacz pliki do pobrania < / strong>>