O Spuiterij Geraerts

01

O Spuiterij Geraerts

W Spuiterij Gerearts trafiłeś we właściwe miejsce, aby polakierować swoje wnętrze: kuchnie, meble wewnętrzne i zewnętrzne, grzejniki, drzwi, stolarkę i ramy okienne. Chcesz w krótkim czasie tanią przebudowę swojego domu, sklepu lub biura? Możemy nadać dowolny wygląd. Wybór nowego wnętrza nigdy nie był łatwiejszy i tańszy.

02

Specjalista od natryskiwania

Spuiterij Geraerts jest specjalistą w zakresie prac natryskowych dla firm, przedsiębiorców i osób prywatnych. Od stoisk wystawienniczych po wnętrza sklepów, od salonów po kuchnie: zapewniamy piękny efekt. Możliwości i wybory są nieograniczone. Renowujemy każdy materiał: MDF, metale, drewno, szkło i tworzywa sztuczne. Można to zrobić w dowolnym kolorze i wykończeniu. Możliwe są również efekty specjalne, takie jak wygląd marmuru, metalik, mosiądz, masa perłowa, malowanie ręczne lub efekt bryzgów. Nie odwracamy się od tego.

03

Wysoka jakość

Jakość jest dla nas najważniejsza: pracujemy tylko z produktami i materiałami wysokiej jakości. Nasza firma znajduje się w Noord-Brabant, gdzie od ponad 20 lat pracujemy dla różnych klientów z naszego warsztatu w Someren. Natryskujemy nie tylko meble, ale także rury (rury grzewcze, rury wzrostowe i inne wyroby ślusarskie), pokrycia dachowe, grzejniki, drzwi i framugi, stolarkę i wnętrza. Na życzenie możemy odświeżyć całe Twoje wnętrze.

04

Najlepszy wynik dla zadowolonych klientów

Nasze motto? Dążymy do jak najlepszego wyniku dla wszystkich naszych klientów, aby byli niezwykle zadowoleni. Dlatego pracujemy szybko i starannie, z wysokiej jakości materiałów i po konkurencyjnych cenach. Czy spryskano meble, kuchnię lub wnętrze? Nie wahaj się ani chwili dłużej i skontaktuj się z nami. Nawet jeśli masz inne pytania. Żądanie wyceny nie jest zobowiązujące ze strony Geraerts. Daj się zaskoczyć niskim cenom naszych szybkich i doskonałych aplikacji natryskowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.